Сервіси для навчання


https://www.canva.com/


Сервіси для навчання

 

Wordwall - сервіс є сучасним інструментом для зацікавленості учнів. Викладач може створювати вікторини, вправи на зіставлення, ігри зі словами. Подібні вправи можна запропонувати для закріплення певних навичок, а також вибірково — для студентів, які потребують додаткової практики.

Canva - платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж. Доступна як вебверсія, так і мобільна. Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, шаблонів та ілюстрацій.

Форми Google – ресурс, що має велику кількість шаблонів оформлення, що дозволяє створювати форми до заняття будь-якої теми. Також у налаштуваннях можна увімкнути режим оцінювання, і позначити правильні варіанти відповідей у кожному з питань. Можна доповнити кожне питання коментарем. Для студента стане зрозумілим, на яких саме аспектах теми варто зосередитись, а які - вже не потребують докладного розгляду.

MindMeister - дає можливість візуалізувати інформацію у вигляді мапи, а також забезпечує інструменти для полегшення співпраці в реальному часі, управління завданнями і створення презентацій. За допомогою хмарного сховища, MindMeister дозволяє поширювати зміни у вигляді мап в режимі реального часу для всіх користувачів на всіх пристроях. мапи розуму можуть бути розділені як в приватному порядку з необмеженою кількістю користувачів і публічно. MindMeister вважається найкращим онлайн-сервісом для створення мап знань.

Kahoot - онлайн інструмент, який дає змогу перетворити процес оцінювання на захопливу гру з переможцями, призовими місцями та набраними балами. Сервіс дозволяє створювати вікторини, обговорення, опитування, які викладач може проводити в офлайн та онлайн форматі. Використовуючи цей інструмент можна оцінити навчальний прогрес групи.

Wakelet - сервіс формування колекцій посилань, текстових записів, відео, зображень тощо. Створеною колекцією можна поділитись, а також відкрити доступ до її спільного наповнення. Створену колекцію можна експортувати у форматі PDF як підсумок спільної роботи. Доступна зручна інтеграція з Google Classroom, можна швидко розмістити колекцію як завдання чи матеріал для учнів.

Loom - сервіс для створення і зберігання відеоконтенту. Він допоможе здійснити запис лекції, інструкції або презентації з екрана вашого комп'ютера чи іншого пристрою, зберегти і оприлюднити ваш відеоконтент.

Mentimeter - простий і доступний в освоєнні інструмент голосування, який забезпечує миттєвий зворотний зв'язок від аудиторії. Його зручно використовувати для опитування учнів в режимі реального часу в аудиторії, оскільки він доступний і на мобільних пристроях, і в електронному середовищі.

SpiderScribe дозволяють створювати інформаційні продукти для підтримки освітнього процесу. Використовуючи карту знань можна легко та наочно впорядкувати ідеї, думки та знання, продемонструвати опанування певної теми з навчального матеріалу.

LearningApps - онлайн застосунок зворотного зв’язку, у якому студенти визначають наскільки добре вони засвоїли навчальний матеріал, які питання не зрозумілі. Сервіс заснований на роботі з шаблонами: від роботи з картами до розгадування кросвордів і створення карт знань.

YouTube - сервіс для створення та зберігання записаних лекцій, інструктажів для уроків у дистанційному режимі. За допомогою YouTube можна транслювати відео в прямому ефірі, наприклад, під час екскурсії на виробництво або під час виконання певної діяльності.

LinoIt - сервіс простих електронних дощок, доступних для спільного наповнення та редагування. Можна створювати необмежену кількість дощок, на яких розміщуються різноколірні картки з текстом, посиланнями, зображеннями та прикріпленими файлами.  

Quizizz - онлайн-інструмент для створення тестів/вікторин. Під час проходження студенти відповідають на питання, рухаючись у своєму темпі, а також не залежать від швидкості відповідей інших учасників. Вікторину в сервісі можна запланувати і запропонувати студентам виконати її як самостійну роботу. Також є можливість прибрати функцію “час” і тоді студенти можуть подумати над запитанням, прочитати параграф підручника або знайти в інтернеті потрібну інформацію.

EdPuzzle - онлайн-застосунок для роботи з відеоконтентом. Дозволяє додавати навчальні відео, створювати до них інтерактивні завдання, мотивувати до роботи з матеріалом, відстежувати розуміння студентів.

Jamboard - використовують для активного залучення учнів до навчання, спільної роботи в групі. Учні можуть робити записи на дошці одночасно або по черзі. Віртуальна дошка може бути використана для розміщення інформації за темою або завдань; проведення мозкового штурму; публічної репрезентації отриманих результатів; узагальнення та систематизації знань, рефлексії.

Crello - графічний онлайн редактор для створення статичних та анімованих дизайнів, запущений компанією Depositphotos у 2017 році як окремий продукт. Crello пропонує безплатний доступ до бібліотеки графічних шаблонів, музики, шрифтів, анімацій та 600 тис. стокових фотографій. Редактор дозволяє створювати візуальний контент без професійних навичок графічного дизайну.

Blogger - сервіс ведення онлайн-блогів. Доступні можливості як спільного наповнення блогу, так і роботи учнів в режимі коментування. Зручністю є інтеграція з обліковим записом Google.

Classtime - онлайн-тестування з можливістю як індивідуальної, так і командної роботи. Доступні різні типи запитань, інтегрована робота з формулами та зображеннями, а також готова бібліотека тестів. Миттєва візуалізація успішності класу та аналіз результатів.

WiseMapping - асоціати́вна ка́рта на якій відображають слова, ідеї, завдання, або інші елементи, розташовані радіально навколо основного слова або ідеї. Використовуються для генерування, відображення, структурування та класифікації ідей, і як допоміжний засіб під час навчання, організації, розв'язання проблем, прийняття рішень, та написання документів.

Padlet - сервіс електронних дощок, доступних для спільного наповнення та редагування. Можна створити тематичні дошки, організувати портфоліо, створити хронологічні лінії, розмістити об’єкти на карті, а також зобразити зв’язки між об’єктами, створивши карту понять. Доступні опції коментування дописів, додавання до них реакцій.

 

 

Посібник «Уроки доброти: ідеї та поради на навчальний рік» http://bit.ly/booklessonsofkindness

Платформа Learning Passport     https://ukraine.learningpassport.unicef.org/

«Сміливі навчати» – практичний порадник для педагогів від ЮНІСЕФ               https://cutt.ly/I4ZyAOb

Ефективні методики та інноваційні технології викладання предмету "Технології"       https://cutt.ly/C5cxLO1